ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» забезпечить місто теплом!

admin В Новини Немає коментарів
Згідно вимог «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж» ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» виконала всі роботи по забезпеченню міста теплопостачанням та відкриття в необхідний строк опалювального сезону. За планом постачання тепла місту розпочнеться 15 жовтня, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря буде становити +8С та нижче. У випадку вищої температури, строки початку опалювального сезону відкладуться до моменту настання необхідної температури.
За словами керівництва підприємства, для відкриття опалювального сезону був виконаний великий об’єм робіт. Були виконані роботи по гідропневматичній промивці котлів та теплових мереж, проведені їх гідравлічні випробовування на міцність та щільність, відповідно до вимог НПАОП 0.00-1.11. Здійснений ремонт та заміна трубопроводів тепломереж, мережного насоса, ізолювали трубопроводи зовнішньої тепломережі.
Проведений поточний ремонт та технічне обслуговування електрообладнання котелень, в тому числі розподільчих щитів, електродвигунів, магнітних пускачів, автоматичних вимикачів, освітлювальної арматури, заземлення, щитів управління, щитів освітлення, контакторів.
Встановлені на всіх котельнях засоби технологічного обліку теплової енергії та замінені насосні обладнання на 11 котельнях, на суму більш ніж 2 млн. 700 тис. грн.
Проведені роботи забезпечать населення міста якісним централізованим опаленням, але все ж таки спеціалісти радять і самостійно підготовитися до забезпечення тепла в квартирах, а й найголовніше – його збереження. Для цього існує ряд простих до застування правил та порад:
1. Загерметизувати вхідні двері, адже через не герметичні двері втрачається близько 20% тепла. На сьогоднішній день можна знайти багато різновидів засобів герметизації різної цінової категорії.
2. Якщо у квартирі є балкон або лоджія, необхідно подбати також і про їх утеплення, наприклад, засклити, що не дасть змогу холодному повітрю проникнути до кімнати.
3. Утеплити стіни, адже через стіни втрачається приблизно 40-45% тепла. Стіни ж деяких бюджетних об’єктів із силікатної цегли пропускають більше 50% тепла.
4. Екранована фольга. Покладіть за радіатори опалення листи спеціальної екранованої фольги – це засіб відобразить потоки тепла саме в бік квартири.
5. Провести профілактику і ремонт системи опалення. Якщо ваші батареї ледь теплі або зовсім холодні, необхідно шукати причини такого явища. Можливо, винні повітряні пробки, що утворюються в радіаторах, тоді, за допомогою спеціальних ключів, необхідно випустити повітря із системи.
6. Боротися за тепло в під’їзді. Вікна на сходових майданчиках повинні бути засклені і закриті, передні двері також повинні щільно закриватися.
І на останок, щоб в холодні зимні дні тепло завжди зігрівало, необхідно своєчасно за нього розраховуватися. Адже зі своєї сторони підприємство та міська влада створила всі умови для комфортного проживання в холодну пору року. Тому, щоб надалі отримувати дані блага необхідно обов’язково погасити існуючу заборгованість та завжди своєчасно сплачувати за послуги теплопостачання.
Давайте поважати інших та разом створювати умови для забезпечення тепла в нашому місті!