середа, 31 грудня 2014 р.

Новорічне свято завітало і до дітей-сиріт

   Новорічні свята – це особливі дні для кожного із нас. Всі ніби поринають в час казкових подій та здійснення своїх найзаповітніших мрій. Дітвора з нетерпінням чекає на солодощі, ялинку та мандарини. Проте є багато діточок, які позбавлені можливості відчути тепло родинного новорічного свята. 
   За ініціативи та підтримки керівництва ТОВ «ШЕПЕТІВКА ЕНЕРГОІНВЕСТ», Громадської організації  «Сила громади Шепетівщини», Благодійного фонду «Тепла родина у місті Шепетівка» пройнятися новорічною атмосферою та можливість отримати смачні солодощі змогли і діти-сироти, які проживають в місті Шепетівка. 100 діточок, які позбавлені батьківської любові та турботи і діти працівників ТОВ «ШЕПЕТІВКА ЕНЕРГОІНВЕСТ» були запрошені 30 грудня на новорічне свято в залізничний будинок культури. На малечу чекали не лише Дід Мороз та Снігурочка, а й казкові герої – Буратіно та його друзі. Дітки змогли подивитися цікаву виставу та особисто познайомитися з головними героями. 

    Протягом свята лунав веселий дитячий сміх та чудова атмосфера, що   наповнювали позитивом увесь святковий зал. По-особливому запам’ятається кожному учаснику дійства і хоровод біля красуні-ялинки. Зайчики, спайдермени, ведмедики, мальвіни, сніжинки весело кружляли навколо неї. Спостерігати на таку красу хотілось вічно… Кожен присутній насолоджувався незабутніми моментами, закарбовуючи у своїй пам’яті новорічне святкування….

   Щиро дякуємо за можливість провести новорічне свято: Бродюку Ю.О., голові ГО «Сила громади Шепетівщини»;  Пустовойту О.С., генеральному директору  ТОВ «ШЕПЕТІВКА ЕНЕРГОІНВЕСТ»; Свінціцькому В.В., директору залізничного будинку культури та Потаповій Н.А., керівнику ВП благодійної організації «Благодійний фонд «Тепла родина у місті Шепетівка».  Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.