У В А Г А !!!

admin В Новини Немає коментарів
 З травня 2014 року послуги з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у місті Шепетівці надає Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства.
   Судами всіх інстанцій, від господарського суду Хмельницької області до Верховного суду України, було доведено право ТОВ «ШЕПЕТІВКА ЕНЕРГОІНВЕСТ» здійснювати господарську діяльність з надання послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення відповідно до Концесійного договору від 02 грудня 2011 року.
   Отже, цілісний майновий комплекс «Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства» повинен бути переданий Шепетівською міською радою ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ШЕПЕТІВКА ЕНЕРГОІНВЕСТ».
   З метою уникнення непорозумінь, пов’язаних із зміною банківських реквізитів надавача послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у м. Шепетівці, ТОВ «ШЕПЕТІВКА ЕНЕРГОІНВЕСТ» рекомендує споживачам  не здійснювати оплату за спожиті послуги з  01.05.2017 р. на рахунки Шепетівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства до моменту повернення Шепетівською міською радою комунального підприємства у концесію Товариству.
Адміністрація ТОВ «ШЕПЕТІВКА ЕНЕРГОІНВЕСТ»