До нового опалювального сезону готові

admin В Новини Немає коментарів

Опалювальний сезон не за горами. Скоро наступлять холодні осінні дні, але в наших оселях буде тепло і затишно. Адже протягом міжопалювального періоду ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» проводило активну підготовку до нового опалювального сезону.

Так, ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» на 99% готове до приходу холодів та морозів. За міжопалювальний період працівники підприємства виконали усі необхідні ремонтні роботи по підготовці котелень до нового сезону, а саме: здійснили технічне обслуговування котлів, їх очистку та промивку, ревізію запірної арматури, ремонт насосного парку, промивку фільтрів тонкої та грубої очистки, ремонт газоходів, баків запасу води, оновили теплові камери тощо. Список виконаних робіт ще можна довго продовжувати.

Важливим завданням підприємства по підготовці до опалювального сезону є заміна теплотраси, адже майже 60% труб вже відслужили нормативний термін експлуатації. Ясна річ, що відразу всі зношені труби оновити неможливо. Тому, підприємство щороку замінює найбільш проблемні ділянки, аби уникнути аварійних ситуацій в опалювальний період. Так, цьогоріч на місці старих встановлено майже 1 км нових труб різного діаметру.

Згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії» в рамках власної інвестиційної програми ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» безкоштовно встановлює в багатоповерхівках теплові лічильники. Завдяки таким приладам, мешканці багатоповерхівок будуть сплачувати кошти лише за фактично використане тепло.

Будинкові теплові лічильники дають можливість оцінити скільки реально тепла споживає будинок. З його появою жителі платять не за квадратні метри опалювальної площі, а за використані гігакалорії енергії. А облік – це перший крок до економії тепла.  Однак сам лічильник тепло не економить. Для того, щоб зменшити споживання теплової енергії необхідно провести ряд енергозберігаючих заходів – утеплити фасади, під’їзди, дахи і підвали будинків, поміняти вікна і двері на енергозберігаючі, а головне – утеплити трубопроводи.

До кінця 2017 року по місту буде встановлено 132 засоби обліку теплової енергії.  На сьогодні вже встановлено 56 таких лічильників у будинках.

Шановні споживачі, якщо Ви маєте запитання щодо послуг з централізованого опалення, Ви можете завжди звертатися за адресою: пров. Короленка, 1а, а також за телефонами: 5-25-91 або 5-10-39. Аварійна служба ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» в опалювальний сезон працюватиме цілодобово, телефон: 15-03. Звертайтеся, наші спеціалісти зможуть надати Вам конструктивну відповідь та допомогти у вирішенні питань.