Офіційне пояснення боргу ТОВ «Шепетівка Енергоінвест»

admin В Uncategorized, Новини Немає коментарів

Повідомляємо, що на сьогодні офіційній борг підприємства ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» перед НАК «Нафтогаз» складає  59, 36  мільйонів гривень.

З яких:

27, 45 млн грн – це не відшкодована державою різниця в тарифах та 3, 97 млн грн – не відшкодовані державою субсидії. Важливо, це більша половина боргу підприємства. Отже, після повернення державою вище згаданих відшкодувань, борг підприємства буде складати 27,94 мільйонів гривень.

17, 06 млн грн – це штрафи та пені НАК «Нафтогаз», які будуть списані відразу після реструктуризації боргу, яким підприємство займається, тому це тимчасова сума боргу.

Отже, після реструктуризації боргу та компенсації державою різниці в тарифах та субсидій, борг підприємства залишиться на рівні 10,88 мільйонів гривень.

Важливо відмітити, що загальна заборгованість наших споживачів за послуги теплопостачання сьогодні складає 8,32 млн грн, після того, як наші споживачі розрахуються за послуги теплопостачання, борг зменшиться ще на 8,32 мільйона.

Так, після повернення компенсацій державою, реструктуризації боргу та розрахунку споживачів за послуги, борг підприємства зменшиться до рівня 2,56 мільйона гривень.

 

Тобто, фактичний борг ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» перед НАК «Нафтогаз України» складає всього 2,56млн грн.

 

Також, офіційно повідомляємо, що станом на 13 жовтня 2017 року заборгованості перед ПАТ “Шепетівкагаз” немає.