Центральне опалення в дитячих садочках відсутнє

admin В Uncategorized, Новини Немає коментарів

Очільники міста навмисне відтягують початок опалювального сезону, тому що не встигають встановити модульні котельні в дитячих садочках, а від центрального опалення заклади вже від’єднали. Представники семи дошкільних навчальних закладів – “Білочка”, “Дзвіночок”, “Калинонька”, “Ластівка”, “Перлинка”, “Світлячок”, “Сонечко” – принесли листи, підписані завідувачами ДНЗ, з проханням відключити об’єкти від центрального опалення у зв’язку із переходом на інший вид опалення.

Однак, у більшості цих закладів модульні котельні досі не встановлені, а діти вимушені мерзнути. Наприклад, у ДНЗ “Світлячок” є лише фундамент під модульну котельню, якої ще немає взагалі. А у ДНЗ “Сонечко” нововстановлену котельню не можуть запустити, тому що старі електомережі закладу не витримують навантаження та вимикається світло.

Разом з тим, міська влада затримує початок опалювального сезону у цілому місті. Виконавчий комітет Шепетівської міської ради спеціально не затверджує тариф для ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”, щоб підприємство не мало можливості розпочати опалювальний сезон.