Керівництво міста створює передумови для ймовірної техногенної катастрофи

admin В Uncategorized, Новини Немає коментарів

 

В Шепетівці ще й досі не розпочався опалювальний сезон. З цього приводу вчора, 1 листопада, ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» направило до:

  • Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмельницької ОДА
  • Голови Хмельницької ОДА О.О. Корнійчука
  • Державної служби України з надзвичайних ситуацій

листи з проханням вжити заходів запобігання виникненню надзвичайної ситуації в місті Шепетівка через неможливість розпочати опалювальний сезон 2017/2018 років. Адже у разі, якщо температура повітря сягне позначки нижче 0° з ладу вийдуть мережі централізованого опалення міста, які наповнені водою.

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмельницької ОДА швидко відреагувала на звернення керівника ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» і вже завтра 03 листопада об 11-ій годині в залі селекторних нарад обласної державної адміністрації відбудеться позачергове засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Запрошені: міський голова, начальник управління ЖКГ, голова правління ПАТ «Шепетівкагаз», начальника управління освіти,  директор ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». На комісію буде винесено питання про загрозу виникнення надзвичайної ситуації у зв’язку зі зривом опалювального сезону у місті Шепетівка.

  • Поступила інформація, що завтра містяни планують зібратися на 12.00 год під міськвиконкомом аби спільними зусиллями вирішити проблему навколо теплопостачання. Однак, о 12-ій годині усі керівники міста будуть у Хмельницькому на засіданні комісії. Тож звертаюсь до усіх небайдужих активістів, мешканців Шепетівки, які завтра мають намір зясувати причини зриву опалювального сезону, прийти на народне віче на 15.00 год до місьвиконкому. Тоді вже всі керівники міста, начальники відділів повернуться з області і ми зможемо спільними зусиллями вирішити існуючу проблему та наше підприємство буде і надалі надавати тепло в оселі шепетівчан, – повідомляє Олександр Пустовойт, генеральний директор ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».