В оселях шепетівчан нарешті тепло

admin В Uncategorized, Новини Немає коментарів

Вчора, 13 листопада, на вимогу мешканців міста, працівники ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» були вимушені зірвати пломби з газопроводів та запустити котельні. Разом з ініціативної групою шепетівчан співробітники підприємства по черзі розпалювали котли, до кінця дня  на всі будинки в місті подавався теплоносій.

Так, тепло в місті подається завдяки громадським активістам, які влаштовували масові акції протесту. Люди втомилися бути заручниками ситуації, мерзнути в своїх домівках, а замість тепла щоразу отримувати лише обіцянки. Поки чиновники місяць перекладали папірці, містяни вдалися до рішучих дій. Зрозуміло, самовільне зняття пломб є злочином. Однак, чекати поки все вирішиться в правовому полі вже немає часу. Шепетівчани і так майже місяць були без тепла, ще місяць в мерзлоті наше місто не пережило б.

На даний момент важливо одне – в оселях шепетівчан тепло, діти після затяжних канікул нарешті підуть до школи. А решта питань по діяльності теплопостачального підприємства будуть вирішені найближчим часом у відповідності до чинного законодавства.