Необхідно внести зміни в рішення сесії

admin В Новини Немає коментарів

І знову керівник ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» та депутат Шепетівської міської ради О.С. Пустовойт звертається до голови Шепетівської міської ради М.І. Полодюка з проханням внести зміни в рішення сесії.

Справа в тому, що 06 листопада 2017 року сесією Шепетівської міської ради пийнято рішення №1 “Про відмову від договору концесії в односторонньому порядку та повернення майна”. Пунктом 5 цього рішення зазначено, що цілісний майновий комплекс “Шепетівське підприємство теплових мереж” передається “Шепетівському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства”.

Адміністрація ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” зауважує на тому, що питання укладення Угоди про розірвання Концесійного договору від 02 грудня 2011 року та підписання актів прийому-передачі ЦМК “ШПТМ” необхідно вирішувати разом із питанням працевлаштування працівників в порядку переведення.

Адміністрація ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” звернулася листом №191 від 28 лютого 2018 року на адресу міського голови Михайла Полодюка та директора Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Віталія Бикова із пропозицією внести зміни в рішення сесії №1 від 06 листопада 2017 року, доповнивши дане рішення пунктом про працевлаштування працівників за їх згодою у порядку переведення в Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства.

До теперішнього часу ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не отримало відповіді на лист вих. №191 від 28 лютого 2018 року ні від Шепетівської міської ради, ні від керівника Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства.

Тому О.С. Пустовойт підготував депутатські звернення вих. №1 та №2 від 16  квітня 2018 року на ім’я голови Шепетівської міської ради М.І. Полодюка з проханням вжити заходів Шепетівською міською радою та Шепетівським комунальним підприємством водопровідно-каналізаційного господарства щодо працевлаштування працівників ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» в результаті передачі (повернення) Цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж» з концесії.