Запрошуємо споживачів, які мають заборгованість за послуги централізованого опалення, оформити договір реструктуризації!

admin В Новини Немає коментарів

Споживачу для укладання договору про реструктуризацію необхідно:
– Звернутися за адресою: ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», пров. Короленка, 1а, юридичний відділ.
– При собі споживач повинен мати паспорт, ідентифікаційний код і документи, що підтверджують право власності (оренди) на житлове приміщення.
– Споживач звертається із заявою (надається юридичним відділом) встановленого зразка, в якій зазначає суму боргу та термін для сплати заборгованості.
– На підставі заяви укладається договір реструктуризації, виконання умов якого є обов’язковим для сторін договору.

Після укладання договору реструктуризації, споживач повинен сплачувати обов’язковий платіж по договору. Сума платежу узгоджується із споживачем, враховуючи його фінансові можливості та платіж, який нараховується кожного місяця на період опалювального сезону. Якщо ж боржник не виконує умов договору реструктуризації, тоді підприємство змушене в судовому порядку стягувати заборгованість. У випадку задоволення вимог підприємства, на боржника покладається сплата судового збору, що становить 800 грн.

Тому ми звертаємося до усіх наших споживачів з проханням зробити зустрічні кроки, не відтерміновувати сплату боргових зобов’язань за житлово-комунальні послуги. Розраховуватися за надані послуги вчасно та у повному обсязі, щоб уникнути примусового стягнення заборгованості. А в кого бракує коштів, у встановленому порядку, укласти договір реструктуризації та оформити субсидію.

Шановні споживачі! Додаткову інформацію щодо вирішення проблем заборгованості Ви можете отримати за телефоном юридичного відділу 5-41-66. Звертайтеся, спеціалісти ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» зможуть надати Вам конструктивну відповідь та допомогти у вирішенні питань.