Хто ще не отримав 10 000грн? За обіцяним запрошують до міської ради! (відео)

admin В Новини Немає коментарів

По закінченню опалювального сезону багато шепетівчан займаються облаштуванням в своїй оселі автономного опалення – готують технічну документацію, шукають підрядників та купують необхідні матеріали. Задоволення не з дешевих – переобладнати квартиру з централізованого опалення на індивідуальне коштуватиме в середньому біля 30-ти тисяч грн. на двокімнатну квартиру (без врахування вартості технічної документації). Не всім шепетівчанам під силу зібрати таку суму коштів.
Однак, не потрібно падати у відчай. Пригадаймо події зими – очільник міста разом із депутатом Шепетівської міської ради обіцяли усім бажаючим видати дозвіл на встановлення автономного опалення. Більше того, депутат пообіцяв допомогти малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, пенсіонерам, тимчасово непрацюючим особам  із встановленням дорого вартісного обладнання фінансово – прийняти програму переведення міста на індивідуальне опалення, закласти кошти в місцевому бюджеті  та видати всім, хто потребує по 5000-10 000 грн на встановлення газового котла в квартирі. Тому шепетівчанам варто поквапитись та звернутись до очільників міста за обіцяною фінансовою допомогою. Вже пройшло більше як півроку, достатньо часу, аби підготувати всі необхідні програми та документи. Прийшов час відповідати за свої слова та виконувати обіцянки перед містянами.  Чи це лише чергові і пусті обіцянки?..
В підтвердження залишаємо тут відео, де чиновники обіцяють шепетівчанам фінансову допомогу. (дивитися з 42 хв 20 с до 43 хв 58 с!!!).