Актуальна інформація!

admin В Новини Немає коментарів

Шлях до отримання Акту відключення:

  1. Отримати Технічні умови на відключення ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».
  2. Отримати розгортку вентиляційних каналів, за умови встановлення газового опалення.
  3. Виготовити Робочий проект на індивідуальне опалення ПрАТ «Шепетівкагаз».

Пункт 2 та пункт 3 не вимагається, за умови встановлення не газового опалення

  1. Виготовити Робочий проект на влаштування місцевого водяного опалення в квартирі, проектною організацією, що має дозвіл/ліцензію на виготовлення проектної документації (організація обирається споживачем).
  2. Погодити проект в ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», та надати один екземпляр.
  3. Провести відключення системи опалення, і встановлення індивідуального опалення монтажною організацією, що має дозвіл/ліцензію на проведення даних робіт.
  4. Отримати Акт відключення (далі по тексту Акт) від монтажної організації, згідно форми Додатку 4 до пункту 2.6 Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення. При потребі є можливість отримати Акт у ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».
  5. Написати заяву в ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» на перевірку відключення, до заяви додати копії другого листа проекту ПрАТ «Шепетівкагаз» (з підписом та печаткою) та копію другого листа Робочого проекту на влаштування місцевого водяного опалення в квартирі (з підписами та печаткою).
  6. Після перевірки відключення надати на погодження Акт в ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», і надати оригінал акту.
  7. На основі даного Акту проводиться зняття абоненту з обліку, і нарахування за надання послуг опалення проводитись не буде.

 

Важливо!!!!

З абонобліку знімаються лише ті споживачі, які не мають боргу за опалення, і мають погоджений всіма необхідними організаціями Акт відключення.