За опалення місць загального користування повинні платити всі мешканці багатоповерхівки

admin В Новини Немає коментарів

Взимку 21 лютого 2018 комісія з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мережі централізованого опалення, прийняла рішення надати дозвіл на відключення квартир від централізованого опалення та дозволити облаштування у цих квартирах автономної системи опалення.

У зв’язку із прийняттям цього рішення для зняття соціальної напруги та зменшення навантаження на споживачів послуг централізованого опалення, а також для об’єктивного обліку теплової енергії ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» пропонує: як логічно-послідовні дії з боку місцевих органів влади погодити розрахунки необхідної кількості теплоти на опалення місць загального користування окремо для кожного багатоквартирного будинку. Розрахунки виконали спеціалістами ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» відповідно  до вимог діючого законодавства, а саме – п.28 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630.

Згідно цієї постанови споживачі, які встановили в своїй квартирі автономну систему опалення, повинні укласти з теплопостачальною організацією договір на нових умовах та в подальшому оплачувати послугу централізованого опалення місць загального користування багатоквартирного будинку відповідно до Методики розрахунку кількості теплоти, спожитої на опалення місць загального користування багатоквартирних житлових будинків, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.

Розрахунки необхідної кількості теплоти на опалення місць загального користування подані 15 червня 2018 року на погодження Шепетівському міському голові М.І. Полодюку.