Про відключення абонентів від мережі централізованого опалення

admin В Новини Немає коментарів

Протягом міжопалювального періоду багато шепетівчан озадачені встановленням автономного опалення в своїх квартирах. Так, за ініціативи жителів міста комісія з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мережі централізованого опалення 21 лютого 2018 прийняла рішення видавати дозволи на відключення квартир від централізованого опалення та дозволити облаштування у цих квартирах автономної системи опалення.

Станом на 12 липня 2018 року ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» видало 1249 технічних умов. 90 абонентів  вже зняті з абонентського обліку, адже вони підготували необхідний пакет документів, від’єдналися від централізованої системи опалення і надали акти на відключення.

Так як час летить з неймовірною швидкістю і вже скоро почнеться новий опалювальний сезон – до нього потрібно належним чином підготуватися. ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» замінює старі теплотраси, встановлюючи на їх місці нові труби. Цьогоріч в планах оновити 2,5 км тепломережі. Також проводиться ремонт котельного обладнання. Перед початком опалювального сезону внутрішньобудинкові мережі будинків потрібно наповнити водою та провести гідравлічні випробування.

Саме тому, керівник ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександр Пустовойт в четвер 12 липня2018 року ініціював нараду за участі  за участі технічних спеціалістів ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», начальника управління ЖКГ в м. Шепетівка, керівників монтажних організацій, які займаються встановленням індивідуального опалення та від’єднанням від мережі централізованого опалення (ЦО) й представників ЗМІ.

Мета зібрання – узгодити кінцеві терміни від’єднання від мереж ЦО в міжопалювальний період 2018 року.

Керівник теплопостачальної організації довів до відома представникам монтажних організацій, що споживачі зможуть принести акт на відключення до 31 серпня. З 01 вересня ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” не прийме жодного акту.

Це пов’язано з необхідністю наповнити внутрішньобудинкові системи опалення багатоповерхівок водою, а також розрахувати тариф на послуги централізованого опалення та постачання теплової енергії виходячи з опалювальної площі.

Також під час обговорень, Володимир Кушнір, головний інженер ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», наголосив на необхідності правильно проводити закольцування і спрямування стояків централізованого опалення. Після проведення робіт представники товариства перевірятимуть правильність від’єднання. В разі виявлення порушень, монтажним організаціям доведеться виправляти недопрацювання. Адже багато споживачів залишиться на централізованому опаленні і вони повинні отримувати якісну послугу, тому помилки при від’єднанні інших споживачів від ЦО є недопустимими.

Шановні шепетівчани! Підсумовуючи все вищевикладене, ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» наголошує: з 01 вересня 2018 року від’єднання від мережі ЦО буде призупинено. Останній акт на відключення ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» прийме 31 серпня.