Маєте борг за тепло? Запрошуємо його реструктуризувати!

admin В Новини Немає коментарів

Запрошуємо абонентів, які мають заборгованість за послуги централізованого опалення, оформити договір реструктуризації!!! Тоді споживач зможе оплатити борг частинами, отримати субсидіюа також уникнути примусового стягнення заборгованості в судовому порядку.

 Після укладання договору реструктуризації, споживач повинен сплачувати обов’язковий платіж по договору. Сума платежу узгоджується із споживачем, враховуючи його фінансові можливості та платіж, який нараховується кожного місяця на період опалювального сезону.        Якщо ж боржник не виконує умов договору реструктуризації, тоді підприємство змушене в судовому порядку стягувати заборгованість. У випадку задоволення вимог підприємства, на боржника покладається сплата судового збору, що становить 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (станом на 01 січня 2018 року 1762 грн) і не більше 350 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

   Тому ми звертаємося до усіх наших споживачів з проханням зробити зустрічні кроки, не відтерміновувати сплату боргових зобов’язань за житлово-комунальні послуги. Розраховуватися за надані послуги вчасно та у повному обсязі, щоб уникнути примусового стягнення заборгованості. А в кого бракує коштів, у встановленому порядку, укласти договір реструктуризації та оформити субсидію.
   Шановні споживачі! Додаткову інформацію щодо вирішення проблем заборгованості Ви  можете отримати за телефоном абонентського відділу 5-25-91, 097-101-17-24. Звертайтеся, спеціалісти ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» зможуть надати Вам конструктивну відповідь та допомогти у вирішенні питань.