Інвестиційна програма ТОВ “ШЕПЕТІВКА ЕНЕРГОІНВЕСТ” на 2019 рік

admin В Новини Немає коментарів
Шановні шепетівчани! 
   Пропонуємо вам ознайомитись із проектом інвестиційної програми на 2019 рік, якою передбачено використання коштів на технічне переоснащення котелень за адресами провул.Короленка,1а, вул.Залізнична,77, вул.Лозова,1, вул.Гагаріна,8 з заміною тепло генеруючих пристроїв на період 2019 р.

Спеціалісти ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» розробили Проект «Інвестиційної програми ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» на 2019 рік відповідно до п. 2.9. Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №630 від 14 грудня 2012 року «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення».

Термін, протягом якого приймаються пропозиції від споживачів до проекту «Інвестиційної програми ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» на 2019 рік, становить 14 календарних днів з моменту опублікування даного проекту. Пропозиції приймаються за адресою: м. Шепетівка,  пров. Короленка, 1а.

Інвестиційна програма ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” на 2019 рік