Байдужість місцевої влади та управлінських компаній дорого вартує споживачам централізованого теплопостачання.

admin В Новини Немає коментарів

Згідно Закону України про комерційний облік теплової енергії та водопостачання, багатоквартирні будинки обладнуються приладами обліку теплової енергії не тільки в Шепетівці, а й в решті міст. Часто люди скаржаться на високий тариф за спожите тепло,нарікаючи на ненаситність теплопостачальників , але саме власна необізнаність б’є по кишенях споживачів.
Мешканці одного з будинків , в якому суттєве розбалансування системи опалення, звернулися до керівництво ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» з колективною заявою на комісійне обстеження для нарахування плати за формулою МЗК. Обстеження будинку проводили два дні поспіль , виявили, що в підвалі пошкоджена та майже відсутня ізоляція трубопроводів, під’їзди обладнані функціонуючими батареями. Велика ймовірність того, що в квартирах, які облаштовані системами автономного опалення відсутня ізоляція стояків та приєднані опалювальні прилади, через які відбувається несанкціонований відбір тепла. От, в результаті маємо,що в суму до сплати на квитанції входить не лише обігрів власного житла, а й квартир сусідів, підвалу та під’їзду.
Неодноразово зі сторони підприємства надходили пропозиції до мера міста, щодо введення плати за опалення місць загального користування, але очільник міста ігнорує ініціативу .