Здійснено демонтаж аварійних димових труб котелень

admin В Новини Немає коментарів

Відповідно до акту Державної інспекції енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії  у Хмельницькій області від 15.07.2014 року, у лютому 2018 року було проведено експертне обстеження димових труб всіх 17-ти котелень підприємства ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». В результаті обстеження було встановлено, що на котельнях по вул. Героїв Небесної Сотні, 54 та Судилківська, 100 димові труби повинні демонтуватися.

Несучі конструкції цегляних димових труб висотою від 20 до 25  м на котельні по вул. Героїв Небесної Сотні, 54, Судилківська, 100  знаходяться в аварійному стані, тому, для уникнення негативних наслідків, пов’язаних з подальшою експлуатацією цегляної труби, необхідно негайно вжити заходів. Аварійний стан труби створював небезпеку для життя та здоров’я жителів міста, відвідувачів Шепетівського міського будинку культури, та, в першу чергу, учнів школи-гімназії, так як школа-гімназія знаходиться поблизу аварійного об’єкту котельні по вул. Героїв Небесної Сотні, 54

Оскільки неодноразові звернення на адресу міського голови, стосовно вирішення аварійної ситуації, виявилися безрезультатними, керівництво теплопостачальної організації прийняли рішення провести демонтаж аварійної димової труби та встановлення нової за кошт підприємства, для уникнення летальних випадків. Демонтаж виконано спеціалістами з дотриманням існуючих будівельних норм і правил, та правил пожежної безпеки та поінформовано мешканців міста про проведення робіт у газеті «Шепетівський Вісник» від  13 червня 2019 року №47-48 (15705-15706) ст. 15.

Сканкопію звернення на міського голову додано