До уваги мешканців будинку по вул. Залізнична, 95

admin В Новини Немає коментарів

ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” повідомляє, що протягом опалювального сезону 2018-2019р. мешканцями Вашого будинку було знищено лічильник теплової енергії Ultraheat t550 Ø80 встановленого на систему опалення вашого будинку, згідно затвердженої інвестиційної програми та вимог Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”.

Відповідно до п.2 ст.3 Закону “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” від 09.06.2018, забороняється приєднання житлових і нежитлових будівель до зовнішніх інженерних мереж без оснащення таких будівель вузлами комерційного обліку відповідних комунальних послуг відповідно до вимог цього Закону. Відповідно до п.5 вищевказаної статті, відповідальність за збереження і цілісність вузлів комерційного обліку покладається на власника (співвласників) будівлі (її частини), в якій вони встановлені, або за договором на визначену власником (співвласниками) іншу особу.

В такому разі, згідно п.7 ст.3, власник (співвласники) будівлі, яка на день набрання чинності цим Законом була приєднана до зовнішніх інженерних мереж або, яка приєднується до зовнішніх інженерних мереж, має право самостійно обладнати таку будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку.

   Тому, мешканцям будинку необхідно придбати новий прилад обліку  теплової енергії DN80, та звернутися з заявою для проведення монтажу на адресу підприємста.

   У випадку, якщо лічильником теплової енергії не буде оснащено систему опалення будинку, послуги з централізованого теплопостачання надаватись не будуть.

 

Адміністрація ТОВ “Шепетівіка Енергоінвест”