ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» - інноваційне комунальне підприємство.

Основна мета – забезпечення населення та організацій міста Шепетівка якісними та безперебійними послугами з теплопостачання. Кількість споживачів ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» серед населення становить – 4999 осіб, юридичних осіб – 77 та 32 – бюджетні установи. Підприємство обслуговує 18 котелень, які невпинно працюють для функціонування системи централізованого теплопостачання міста. Керівництво підприємством здійснює згуртована команда професіоналів, орієнтованих на вкладення максимальних зусиль у майбутні здобутки. А саме – вдосконалення виробництва та надання якісних житлово-комунальних послуг.

Ваш добробут – це пріоритетна мета наших зусиль!

ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» зареєстроване виконавчим комітетом Шепетівської міської ради 7 квітня 2011 року, а вже 2 грудня 2011 року з Шепетівською міською радою укладено договора концесії ЦМК «Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства» та «Шепетівського підприємства теплових мереж».
10 лютого 2012 року підприємство отримало ліцензію на виробництво теплової енергії терміном на 5 років, 07 березня 2012 року ліцензії на транспортування та постачання теплової енергії та централізоване водопостачання та водовідведення.
Рішеннями антимонопольного комітету №164-р та 165-р від 14.03.2012 ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» отримало дозвіл Антимонопольного комітету України на одержання в концесію ЦМК «Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства» та «Шепетівського підприємства теплових мереж».Згідно Рішення LIII сесії міської ради VI скликання від 24 квітня 2014 року №14 “Про визначення Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства виконавцем послуг” визначено з 1 травня 2014 року виконавцем послуг житлово-комунальних послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення Шепетівське комунальне підприємства водопровідно-каналізаційного господарства.

ТОВ “ШЕПЕТІВКА ЕНЕРГОІНВЕСТ” з 1 травня 2014 року надає послуги з централізованого теплопостачання.