Історія

1973

На підставі наказу Хмельницького облжитлоуправління, в місті Шепетівка було створене підприємство “Шепетівські об’єднані котельні з тепловими мережами”

В листопаді 1973 року, на підставі наказу Хмельницького облжитлоуправління, в місті Шепетівка було створене підприємство “Шепетівські об’єднані котельні з тепловими мережами”. Очолив новостворене підприємство інженер-теплотехнік Воропай Василь Іванович.
Доволі складний шлях довелось пройти підприємству, від малих квартальних котелень, працюючих на вугіллі, до сучасного потужного, оснащеного засобами автоматики та насосним устаткуванням підприємства.
1976

Підприємство було реорганізовано у “Шепетівський район теплових мереж” та включено до складу обласного підприємства “Хмельницькоблтепломережа”1990

Завдяки спільним зусиллям та наполегливості керівництва підприємства, трудового колективу, практично усі котельні було переведено з вугілля та мазуту на природний газ.

Проте незадовільним залишався сам факт, оснащення котелень морально застарілими та фізично зношеними котлами НІІСТУ-5, коефіцієнт корисної дії яких складає 60-65%.
1992

На базі “Району теплових мереж” було створено самостійне окреме підприємство комунальної власності “Шепетівське підприємство теплових мереж”.

Керівником підприємства було призначено головного інженера підприємства Хомича Петра Микитовича.
2007

Розпочато масштабні роботи по реконструкції існуючих котелень із заміною котлів та насосного парку на сучасне економічне устаткування.

І лише з 2007 року, завдяки державній підтримці, було розпочато масштабні роботи по реконструкції існуючих котелень із заміною котлів та насосного парку на сучасне економічне устаткування. Було проведено реконструкцію 7 котелень з повною та частковою заміною обладнання, було введено в експлуатацію дві модульні котельні, робота яких не потребує постійного експлуатуючого персоналу.
2012

3 травня 2012 року майно комунального підприємства теплових мереж було передано у концесію ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”

з працевлаштуванням практично усіх працівників підприємства теплових мереж на новоствореному підприємстві. Діяльність нове підприємство розпочало з 5 травня 2012 року, генеральним директором став Пращур Анатолій Миколайович.

Протягом тривалої та плідної праці за період господарювання головному теплопостачаючому підприємству міста ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» завдяки постійній модернізації теплового господарства та впровадженим інноваціям вдається гальмувати зростання тарифу. Тоді як в минулому на ріст тарифу значно впливала чимала складова безглуздих втрат дороговартісного газу від недбалого господарювання. Тенденція росту цін така, що зростання основних енергоносіїв значно стрімкіше по відношенню до тарифу на тепло.

Праця усіх співробітників ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» спрямована на забезпечення тепла в квартирах шепетівчан. Ми працюємо на благо жителів міста.

ВАШ КОМФОРТ – ЦЕ ПРІОРІТЕТНА МЕТА НАШИХ ЗУСИЛЬ!

Нагадаємо, що з 2012 року ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" розпочало роботи по модернізації котелень, адже деякі котли є застарілими і потребують негайної заміни. Так, в 2012-2013 роках проведено модернізацію котельні по вул. Шешукова, 8 б. Замінено котла КВГ – 4,0 на два котли фірми «VIESSMANN».

  В 2013-2014 роках відбувалася реконструкція котельні по вул. Ватутіна, 61а із заміною застарілих котлів НІІСТУ-5 коефіцієнт корисної дії яких складає близько 60% на сучасні з високим коефіцієнтом корисної дії 93% котли фірми «VIESSMANN».
 В 2014 -2015 роках проведено модернізацію котельні по пр. Миру, 38 із заміною застарілого з низьким коефіцієнтом корисної дії котла КВГ-6,5 на сучасні котлоагрегати «Ferroli».
 В 2015 році відбувається технічне переоснащення котельні по вул. Радіщева, 2 б.