Інвестиційна програма ТОВ "ШЕПЕТІВКА ЕНЕРГОІНВЕСТ" на 2020 рік

Шановні шепетівчани!
Пропонуємо вам ознайомитись із проектом інвестиційної програми на 2020 рік.

Виконання заходів передбачених Інвестиційною програмою ТОВ «ШЕПЕТІВКА ЕНЕРГОІНВЕСТ» на 2020р. дозволить отримати :

Економічний ефект (з урахуванням вартості паливно енергетичних ресурсів на 2019р.) в цілому за інвестиційною програмою:

Д=4352,202тис. грн.

Капітальні вкладання на впровадження заходів інвестиційної програми:

К=6999,90 тис. грн.

Строк окупності в цілому за інвестиційною програмою:

П=К/Д=20 місяців.

Таким чином, витрати пов’язані з упровадженням передбачених програмою заходів, окупаються за рахунок економії ПЕР впродовж 20 місяців. Ураховуючи постійно зростаючу вартість ПЕР, можливо прогнозувати скорочення строку окупності.

Пояснювальна записка
Інформаційна довідка
dodatok4_teplo

Інвестиційна програма ТОВ "ШЕПЕТІВКА ЕНЕРГОІНВЕСТ" на 2017 рік

Шановні шепетівчани!

Пропонуємо вам ознайомитись із проектом інвестиційної програми на 2017 рік, якою передбачено встановлення теплових лічильників на 36 будинків нашого міста.

Виконання заходів передбачених Інвестиційною програмою ТОВ «ШЕПЕТІВКАЕНЕРГОІНВЕСТ» на 2017р. дозволить:
- Забезпечити стале функціонування об’єктів теплопостачання, що забезпечують опаленням житловий фонд міста та соціальну сферу.
- Забезпечити реалізацію державної політики щодо регіонального розвитку.
Спеціалісти підприємства під супроводом куратора Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розробили Інвестиційну програму на 2017 рік, яка передбачає виконання заходів модернізації та оновлення основних фондів і відповідно до Меморандуму про економічну та фінансову політику, як першочергові заходи - встановлення приладів комерційного та технологічного обліку. Інвестиційна програма 2017 року

Інвестиційна програма ТОВ "ШЕПЕТІВКА ЕНЕРГОІНВЕСТ" на 2016 рік

Шановні шепетівчани!
Пропонуємо вам ознайомитись із проектом інвестиційної програми на 2016 рік, якою передбачено встановлення теплових лічильників на 96 будинків нашого міста.
Інвестиційна програма 2016 року
   Інвестиційна програма – це програма, яка спрямована на оновлення основних фондів, підвищення ефективності та зменшення втрат у процесі провадження діяльності підприємства. Так як урядом України ініційовано програму по збереженню енергоресурсів, ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», як підприємство, яке надає послуги з централізованого теплопостачання, зобов’язане впроваджувати заходи по зменшенню втрат енергоресурсів.
   Спеціалісти підприємства під супроводом куратора Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розробили Інвестиційну програму на 2016 рік, яка передбачає виконання заходів модернізації та оновлення основних фондів і відповідно до Меморандуму про економічну та фінансову політику, як першочергові заходи - встановлення приладів комерційного та технологічного обліку.
   Обладнання лічильниками теплової енергії призведе до раціонального споживання, забезпечить реалізацію теплової енергії лише за умови комерційного обліку і, як наслідок, скоротить споживання природного газу. Запровадження комерційного обліку теплової енергії для споживачів забезпечить раціональне споживання цих ресурсів, зменшить негативний влив на економіку України від значного зростання цін на імпортований природний газ, підвищить рівень енергетичної безпеки держави.